در نگاه اول از ضربه یا زخم روی آلت تناسلی مرد، آن طبیعی برای همه نوع افکار ناخوشایند است برای آمدن به ذهن ، به عنوان بچه ها فکر می کنم به گذشته همسر و اگر آنها برداشت کرده ام تا به نوعی از بیماری اجتماعی مسری است. خبر خوب این است که در بسیاری از موارد، یک دلیل کمتر نگران کننده و خبر بد وجود دارد این است که اگر یک پسر است که در مورد یک بیماری مقاربتی آن را قطعا زمان برای شروع با استفاده از حفاظت نگران باشید.

جوش آلت تناسلی مرد (بله، آکنه تحت تاثیر قرار آلت تناسلی مرد، بیش از حد)، ضربه و جوش ها، که می تواند برای زگیل تناسلی و دیگر مسائل جدی تر اشتباه، یک علت خوش خیم در بسیاری از موارد و به راحتی می توان با استفاده از بیش از حد ضد لوسیون، پاک کننده و ویتامین ها آلت تناسلی مرد و مواد معدنی درمان .

چه چیزی باعث لکه ها و برجستگی های روی پوست تناسلی به

· آلت تناسلی مرد جوش – درست زمانی که بچه ها فکر می کنم آنها یک دسته در چیزی آکنه کردم و خنثی کرده اند لکه که تمایل به نظر می رسد در صورت، قفسه سینه و پشت، معلوم است که جوش می توانید بر روی آلت تناسلی مرد رخ می دهد، بیش از حد. آکنه آلت تناسلی مرد به طور کلی از ضربه های کوچک، قرمز یا سفید تشکیل شده و اغلب در اطراف پایه آلت تناسلی ظاهر می شود، هر چند آنها نیز می تواند نشان می دهد تا بر روی سر یا شفت.

مثل سایر انواع آکنه، جوش آلت تناسلی مرد هستند نتیجه باکتری های موجود در فولیکول های پوست، باعث التهاب و پر کردن فولیکول با یک ماده چرک مانند. گذشته از اینکه یک ویژگی غیرجذاب، جوش آلت تناسلی مرد هستند که در واقع نه خطرناک است و می تواند به یک شریک نمی تواند منتقل شود

· مروارید وار آلت تناسلی پاپول – ضربه آلت تناسلی مرد در تاج یا زیر پوست ختنه گاه. برای مردان ختنه نشده به طور خاص امری غیر معمول نیست به برخورد کوچک، شرکت، ضربه گوشت رنگی و یا در اطراف سر آلت و زیر پوست ختنه گاه که ممکن است یک رشته از حباب شبیه. این به طور طبیعی و به طور کلی هیچ چیز نگران اگر چه آنها می تواند برای زگیل تناسلی اشتباه شود. مردانی که در مورد یک وضعیت پوست آلت باید توصیه های پزشکی را بدون تاخیر به دنبال نگران هستند.

نحوه خلاص شدن از جوش آلت تناسلی مرد خلاص

مانند آکنه در بخش های دیگر بدن، جوش آلت تناسلی مرد می تواند سرسخت اما به طور کلی، بیش از حد ضد داروهای مانند اسید سالیسیلیک در نهایت انجام ترفند. علاوه بر این، به دلیل جوش توسط باکتری ایجاد می شود، نگه داشتن پوست تمیز و خشک است. تغذیه پوست آلت و ناحیه تناسلی با ویتامین ها و مواد معدنی پوست دوستانه همچنین می توانید عملکرد سیستم ایمنی بدن طبیعی بدن را تقویت کند و ممکن است روند درمان سرعت.

در حالی که می توان آن را وسوسه انگیز سعی کنید به موسیقی پاپ لکه بر روی آلت تناسلی مرد ، به ویژه هنگامی که قرمز و ملتهب هستند، این است که به ندرت یک ایده خوب است. چرک را می توان از جوش در این راه بیان می شود، اما این در پاپول آلت تناسلی کار نمی کند، و در هر صورت، ظاهر و سیخ زنی لکه می توانید در زخم شود و می تواند عفونت های بیشتر کند.

نحوه جلوگیری از لکه های آلت تناسلی مرد ناخوشایند

در حالی که همه جوش می توان جلوگیری کرد (هورمون عامل در گرایش به بروز آکنه هستند)، بچه ها می توانند اقدامات لازم برای کاهش ظاهر از این جوشدانه آلت تناسلی ناخوشایند است. به عنوان مثال، تراشیدن ناحیه زهار می توانید موهای ingrown و سوزش که ممکن است به یک محصول از آکنه منجر شود. در عوض با استفاده از صاف کننده مو و یا قیچی که ممکن است راحت تر بر روی پوست امتحان کنید. برای بچه ها که باید اصلاح، جدید، تیغ صورت تراشی تیز بهترین شرط بندی است.

دوم، نگه داشتن منطقه تمیز و خشک لازم است به عنوان باکتری تمایل به رشد در گرم، مناطق مرطوب. درمان پوست با راه حل های طبیعی ضد باکتری مانند ویتامین A (رتینول یا، درمان آکنه شایع و پیشگیرانه) ممکن است برای کمک به حفظ آکنه است. مرطوب کننده پوست می توانید از خشک شدن که می تواند تحریک فولیکول شود، که منجر به التهاب و آکنه جوش جلوگیری می کند.

یک کرم سلامت آلت تناسلی مرد تخصصی (ترین کارشناسان بهداشت، Man1 مرد نفت) است که به طور مستقیم به پوست تناسلی به اعمال ممکن است کمک به ارائه ترکیب مناسب از مواد مغذی و مرطوب کننده که مورد نیاز برای نگه داشتن پوست در تعادل، به حداقل رساندن حضور باکتری های مضر، و حفظ روشن، پوست جذاب است.

[ad_1]

مشخصات

مطالب پیشنهادی ما