ما یک رشد عظیم در قابلیت ها و فرصت های جهان آنلاین را دیده اند. مجله آنلاین روز، وبلاگ، فهرست و یا وب سایت در حال حاضر بهترین در دسترس، موثر ترین راه تبلیغات هر چیزی تبدیل شده است؛ آیا آن را یک رول کاغذ توالت یا آخرین علاوه بر جهان ابزار است.

فرد به طور متوسط ​​امروز بسیار به جای به سرعت خواندن یک مقاله یا گزارش خبری در اینترنت، که در آن است فورا در دسترس و موجود، از بیرون رفتن برای خرید یک روزنامه خاص و یا مجله که شامل مقاله یا اخبار خاص بولتن. در مورد آن فکر می کنم. شما می شنوید که یکی از ستاره های مورد علاقه خود را صابون برای جایزه نامزد شده است. شما در مقابل لپ تاپ خود نشسته است. آیا شما و نه به سرعت بر روی اینترنت وارد سیستم شوید و جستجو داستان در یک موتور جستجو، و یا می خواهید هدر ده دقیقه رفتن به فروشگاه و جستجو برای یک مجله یا روزنامه که شامل داستان؟ پاسخ آسان است، نه؟

خب، یکی از بهترین ایده ها از به تصویر کشیدن اطلاعات با ارزش و اضافه کردن به جهان آنلاین مجله آنلاین است. کسی می دهید کسی که از این جایزه فکر! نه تنها مجلات آنلاین به راحتی قابل دسترس از مجلات چاپ می شود. آنها معمولا رایگان هستند و همچنین. که جایزه اضافه شده است! و، چه چیزی بیشتر، مجلات آنلاین به طور کلی خیلی بیشتر به عقب گذاشته و سرگرم کننده است که چاپ مجلات. آنها ممکن است هر چیزی از داستان های کوتاه ارسال شده توسط خوانندگان، به، جالب، مقالات آموزنده و تبلیغات! بنابراین، مردم تمایل دارند به آنها لذت ببرید خیلی بیشتر از مجلات چاپ.

باید به شما شروع یک مجله آنلاین به نسخه آنلاین از یک مجله چاپ، شما را در رابطه با قرار گرفتن در معرض بهره مند شوند. دلیل این است که شما می توانید “محموله ای از بر نام تجاری و شهرت تاسیس مجله چاپ و غیره ایجاد یک جامعه آنلاین بیشتر، به دلیل محبوبیت. بیشتر و بیشتر مارک های در حال بدست گرفتن این مسیر در حال حاضر. خانه مد و خرده فروشان، فروشگاه های مواد غذایی و سوپر مارکت ها و داروخانه ها تنها برخی از انواع شرکت هایی که با تکیه بر کسب و کار و نام تجاری در حال حاضر تاسیس خود را به ساخت یکی از جدید و از طریق اینترنت رسیدن به مردم بیشتر.

نام تجاری دید این است که به هر کسب و کار بسیار مهم است، چرا که که در آن بازار است که: آنلاین و دیجیتال. یک رشد عظیم در محبوبیت در شبکه های اجتماعی مانند فیس بوک و توییتر به عنوان ابزار بازاریابی استفاده می شده است. بنابراین، هنگامی که شما تصمیم به شروع یک مجله آنلاین، به یاد داشته باشید که این مهم به آن پشت کردن با نوعی از بازاریابی است. حتی اگر آن را بازاریابی رایگان، مانند فیس بوک و توییتر است. استفاده از آنچه در خارج وجود دارد برای ساخت یک نام تجاری، و سپس در خرج کردن پول در بازاریابی نگاه کنید، اگر لازم است در همه!

منبع

مشخصات

مطالب پیشنهادی ما