نوشتن برای broadsheets است که به دور بیشتر خواستار نسبت به نوشتن برای شایعات. شما باید بسیار دقت فوق العاده در هنگام انتخاب عناصر نوشتن که شما قصد استفاده از و شما نیاز به توجه نزدیک حتی به کوچکترین جزئیات

در اینجا شما می توانید مقالات موثر برای broadsheets ارسال:

۱٫ انتخاب کننده باشد در هنگام چیدن داستان خود را. مخاطبان خود را نمی خواهد خیلی در مورد گزارش های پلیس و اخبار محلی مراقبت. این افراد معمولا برای اخبار سخت ضربه و یا آن داستان است که تاثیر مستقیم بر زندگی خود به دنبال. شما قادر خواهید بود برای جلب توجه خود را اگر شما در مورد مسائل اخیر در دولت، اقتصاد، و سیاست صحبت کنید. آنها همچنین اخبار در مورد سرگرمی و ورزش قدردانی میکنیم.

۲٫ آن را به صدا رسمی. بر خلاف زمانی که نوشتن مقالات برای وب و یا برای مجلات سبک زندگی، شما را تشویق به استفاده از لحن محاوره هنگام نوشتن برای broadsheets. مقالات خود را باید تمام کسب و کار مانند صدا در همه زمان ها و آنها باید از اصطلاحات محاوره ای بود.

۳٫ شکستن مقالات خود را به چند پاراگراف. خوانندگان شما بیش از شاد برای وقت خود را صرف خواندن مقالات خود را اگر شما آنها را بر روی چشم آسان خواهد بود. بنابراین، پیشنهاد می کنم که شما آنها را تجزیه به چند اما کوتاه پاراگراف.

۴٫ آن را کوتاه نگه دارید. بدون نیاز به استفاده از ۱۰۰۰ کلمات که شما می توانید موضوع خود را با استفاده از ۵۰۰ کلمه یا کمتر را توضیح دهند. آموزش راه های موثر در چگونه شما می توانید مطالب خود را کوتاه اما بسیار، بسیار تنگ است. این کمک خواهد کرد اگر شما در اطلاعات ضروری ترین تمرکز و اگر شما آن داده که واقعا به خوانندگان خود جالب نیست را دور بیندازید.

[ad_1]

مشخصات

مطالب پیشنهادی ما