روزنامه نگاری شهروندی همه چیز در مورد مردم جمع آوری، گزارش، تحلیل و انتشار اطلاعات و اخبار به خصوص در رسانه های اجتماعی.

این است که تعریف من، اما از ویکیپدیا.

همانطور که همه ما می دانیم، جهان ما در حال حاضر یک دهکده جهانی. بنابراین، همه ما خبرنگاران و یا روزنامه نگاران شهروند با استفاده از سیستم عامل های آنلاین را به کل جهان آنچه که در اطراف ما اتفاق می افتد بگویید.

روزنامه نگاران در حال حاضر در رسانه های اجتماعی و شهروندان خبرنگار تکیه برای دریافت راهنمایی در مورد آنچه که در سراسر جهان اتفاق می افتد .

این راهنمایی ها را دانلود و سپس پردازش مطابق با اخلاق روزنامه نگاری و پس از آن به همان اعضای عمومی به فروش می رسد.

اما، حقیقت این است که نسخه های سخت از روزنامه ها و مجلات در حال فروش بسیار این روز است. سیستم عامل های رسانه های آنلاین، وبلاگ ها، انجمن ها، دایرکتوری ها و رسانه های اجتماعی گرفته اند. این خوب است برای بشریت است.

یک روزنامه نگار شهروند می تواند یک زندگی را از جمع آوری و انتقال اطلاعات، عکس ها، راهنمایی و حوادث برای تاسیس روزنامه ها، مجلات، وب سایت ها، وبلاگ ها و انجمن ها برای نشریه. این ممکن است ممکن است و یا به صورت رایگان.

اما، ارزش یک شهروند کمک به گسترش این خبر، خوب، بد یا زشت خواهد بر جهان ما میبرد.

دلیل این است که مقدار زیادی و بسیاری از مردم وجود دارد بهره مند شوند یکی از راه های دیگر از معمولی و یا رسانه های اجتماعی.

این افراد می تواند محققان، کارشناسان امنیتی، زنان خانه دار، کسب و کار مردم، بانکداران، روزنامه نگاران، مدرس، بازاریابان اینترنتی، سخنرانان انگیزه ، ورزشکاران و زنان، و غیره

همه ما اطلاعات درست در هر نقطه در زمان به نظر و تصمیم گیری آگاهانه نیاز دارند. و آن را رسانه ای است که ما در اینجا کمک خواهد کرد.

از آنجا که روزنامه نگاران می تواند در همه جا در همان زمان می شود، سهم شهروند خبرنگار به اطلاع رسانی، آموزش و اعضای سرگرم کننده از مردم بسیار مفید است.

اما، رسانه های اجتماعی است در حال حاضر نمی شود. بنابراین، برخی از اطلاعات ارسال شده در رسانه های اجتماعی پردازش است. این جایی است که رهبران جهان ما باید در آمده است.

جدای از مزایای پولی شهروندان خبرنگار نیز یک حس تحقق تجربه زمانی که آنها می دانند که کمک های خود را در حال کمک به شکل دادن به جهان در، آن را به بهتر محل. شغل خارج وجود دارد برای شما و هیچ محدودیتی وجود ندارد که چقدر پول شما می تواند عبور در راهنمایی، اطلاعات و عکس ها را به ایجاد لباس های رسانه ها، وب سایت ها، وبلاگ ها و انجمن برای نشریات ممکن وجود دارد.

[ad_1]

مشخصات

مطالب پیشنهادی ما