۱٫ موثر، چشم نواز سرفصل. شما همیشه باید پا زدن شروع مقالات خود را با عناوین فریبنده. آنها را آسان به درک، قدرتمند، و جذاب. خوانندگان شما باید تصویر روشنی از داستان خود را با خواندن تیتر خود را دریافت کنید. برای صرفه جویی در برخی از فضا، اطمینان حاصل شود که شما را به هر تعداد کلمه. بهتر است در صورت استفاده از ۶ کلمه یا کمتر. [۱۹،۴۵۹،۰۰۲] [۱۹،۴۵۹،۰۰۱] ۲٫ روش هرم معکوس. این بسیار مهم است که شما ارسال مقالات خود را با استفاده از این روش. ببینید، صرفه جویی در اطلاعات ضروری برای آخرین کمک خواهد کرد که شما دریافت مقالات خود را بخوانید. به یاد داشته باشید، مخاطبان خود را دارد ظرفیت توجه بسیار کمی و آنها معمولا مقالات اخبار در تمامیت خود را نمی خواند. بنابراین، آنها تمام جزئیات مهم در اولین و یا سرب پاراگراف خود را به من بدهید. در تلاش برای پاسخ به تمام سوالات که آنها ممکن است.

۳٫ نوشتن تن. بیشترین مقالات اخبار با استفاده از تن های رسمی و سبک رسمی نوشتن به خصوص آنهایی که در broadsheets منتشر شده نوشته شده است. اما شما می توانید مقالات خود را صدا بیشتر به عقب گذاشته در صورتی که برای شایعات هستند و یا اگر شما در حال نوشتن مقالات از ویژگی های.

۴٫ تصاویر. بنابراین، تا آنجا که ممکن است، استفاده از تصاویر مربوطه در مقالات خود را. را سردبیران خود را برخی از گزینه های ارسال شده توسط حداقل ۳-۵ تصاویر مربوطه. اطمینان حاصل شود که آنها می توانند به شما کمک کند جان کلام داستان خود را برای برقراری ارتباط به خوانندگان خود را.

۵٫ به نقل از. مصاحبه آن شخصیت ها و افرادی که درگیر هستند و یا که به مقامات در داستان است که شما را پوشش نظر گرفته شود. ارائه بیانیه و یا نظرات خود را در مقالات خود را. این به شما کمک خواهد تماس های شخصی بیشتر به مقالات خود را.

[ad_1]

مشخصات

مطالب پیشنهادی ما