هنگامی که ما از فاضلاب مدت را بشنود، ما واقعا یک ایده بسیار روشنی از آنچه به نظر می رسد. ما می دانیم چه فاضلاب است و از کجا می آید. ما تا تنها با داشتن فروش به فکر می کنم که آن را از سیستم تولید بدن ما آمد، اما پس از آن، با وجود طبیعت ناخالص خود را، ما هنوز بی دقتی از نظر دفع آن است.

فاضلاب می تواند باعث خطرات بهداشتی به مردم . آن را به خوبی شناخته شده است که فاضلاب از انباشت باطله انسانی مانند ادرار و مدفوع است. از آنجا که از ویژگی های آن، در واقع درست است به اندازه کافی است که آن را پاتوژن ها و آلرژن های مختلف است که می تواند به سلامت مردم بسیار مضر است.

بیماری چند در اثر آسیب دیدگی و فاضلاب ناشی از وجود دارد. این مهم است که یک ایده از این بیماری ها و اثرات این برای سلامتی ما.

خطرات آسیب فاضلاب به سلامت مردم است

مردم در معرض خطر بزرگ به دست آوردن بیماری های عفونی به علت قرار گرفتن در معرض فاضلاب. نه تنها عموم مردم را تحت تاثیر قرار، آسیب فاضلاب نیز خطرات به کارگرانی که معمولا در فرایند اصلاح، درمان و فاضلاب و سایر فعالیت های مرتبط با فاضلاب آسیب سرمایه گذاری. یک امکان بزرگ برای آنها برای به دست آوردن بیماری های تنفسی مزمن و سایر بیماری های مزمن که آیا می تواند ویروسی، قارچی، باکتریایی و انگلی وجود دارد.

چند بیماریهایی که از طریق آسیب فاضلاب آورده وجود دارد. این مهم است که یک ایده از این بیماری ها و اثرات آنها برای سلامتی ما.

سلامت و بهداشت عمومی

عموم مردم از یک در معرض خطر آسیب فاضلاب است. این عادی برای شنیدن و خواندن اخبار در مورد موارد هپاتیت، وبا و سایر بیماریهای ناشی از قرار گرفتن در معرض فاضلاب درمان نشده است. نگاهی به عنوان مثال مورد اپیدمی هپاتیت A در Ocee، فلوریدا در ۱۹۸۸-۱۹۸۹٫ در این بیماری همه گیر، گفت: آمار نشان داد که ۱۸ مورد سابقه قرار گرفتن در معرض آب طوفان فاضلاب آلوده بود. [۱۹،۴۵۹،۰۰۲] [۱۹،۴۵۹،۰۰۱] بیش از ۱۲۰ نوع از ویروس ها را می توان در مدفوع انسان، ادرار و آسیب فاضلاب که می تواند راه خود را به رهبری دیده فاضلاب شهری.
نورواک ویروس باعث اسهال و استفراغ

علت Adenoviruses- عفونت های تنفسی و چشم

عوامل انگلی مانند ژیاردیا و کریپتوسپوریدیوم می تواند بیماری های روده مزمن در کودکان و بزرگسالان می شود.

باکتری های پاتوژن در مکان های با آسیب فاضلاب شامل فراوانند از سویه های ارگانیسم های گرم منفی کامپیلوباکتر، سالمونلا و E. coli. گذشته از باکتری های گرم منفی، باکتری های گرم منفی نیز اندوتوکسین که در نقطه مرگ سلول و حذف رخ می دهد تولید کند. اندوتوکسین می تواند در هوا از طریق اصلاح آشکار، نگاهی به عنوان مثال تمیز کردن و خشک کردن فرش آلوده شده است.

خطرات بهداشتی عمومی نیز می تواند از طریق نامناسب دفع آسیب فاضلاب و حمل و نقل از بیمارستان ها و دیگر شرکت های صنعتی متحمل شود. این برگ می تواند به وضعیت کاهش سلامت عمومی با توجه به شیوه ای بی پروا از مدیریت مواد زائد است.

با این حال، کارگران از اصلاح آسیب فاضلاب و سایر فعالیت های مرتبط با فاضلاب رایگان از خطرات بهداشتی نیست. آنها با توجه به قرار گرفتن در معرض مواد شیمیایی خاص، مواد آلرژی زا، گازهای سمی، دود، بخار و اندوتوکسین و همچنین mycotovins و دیگر عوامل عفونی

در معرض ابتلا به بیماری های عفونی هستند.
منبع

مشخصات

مطالب پیشنهادی ما