درمان سارکوئیدوز است یک ماده از جنجال دهه بوده است. آیا ممکن است که علم پیشرفت صفر با این بیماری برای چنین مدت طولانی ساخته شده است. خب، در پایان این مقاله ما به برخی از اخبار هیجان انگیز در زمینه نگاه کنید.

سارکوئیدوز یک بیماری التهابی خود ایمنی است که گرانولوم ها (زائده کوچک گرد ساخته شده تا از رگ های خونی، سلول ها و بافت همبند) که می توانید بسیاری از علائم مختلف تولید کند. به طور کلی یک بیماری مزمن، به مدت چند سال و یا طول عمر است.

این مقاله به درمان استاندارد برای سارکوئیدوز و سپس به برخی از اخبار هیجان انگیز در زمینه روشهای جایگزین کنید.

از آنجا که هر پیشرفت های عمده ای در تحقیقات، درمان که مدرن وجود داشته است نمی از داروهایی است که برای مدت زمان بسیار طولانی تغییر نکرده است

درمان سارکوئیدوز – گزینه های استاندارد

بودن یک بیماری خود ایمنی، درمان سارکوئیدوز است که در سرکوب هدف سیستم ایمنی بدن، تسکین التهاب و علائم.

در بسیاری از موارد، پزشکان کورتیکواستروئیدها در درمان سارکوئیدوز استفاده کنید. اگر چه این درمان را تسکین می دهد برخی از علائم آن می تواند مضر داشتن در ذهن همه عوارض جانبی مختلف استروئیدها می تواند داشته باشد. این دارو شایع ترین استفاده از کورتیکواستروییدهای خوراکی به نام پردنیزولون است. دوز معمولا در آغاز تهاجمی است و کاهش می یابد به عنوان نشانه های محو شدن است.

همچنین، در سارکوئیدوز پوست، کرم های کورتیکواستروئیدی موضعی در بیشتر موارد برای مبارزه با خارش استفاده می شود.

درمان سارکوئیدوز – سایر گزینه های درمانی در طب مدرن

از آنجا که برخی از افراد حساس به استروئید و یا عوارض جانبی بچربد، برخی از داروهای جایگزین استفاده می شود که وجود دارد. این خدمات عبارتند از: کلشی سین (معمولا برای درمان نقرس استفاده می شود)، سیکلوفسفامید و کلرامبوسیل (در مراحل شدید) و متوترکسات یا آزاتیوپرین (در غیر این صورت در آرتریت استفاده می شود)

[۱۹،۴۵۹،۰۰۱] [۱۹،۴۵۹،۰۰۴] درمان سارکوئیدوز – گزینه های درمانی جایگزین [۱۹،۴۵۹،۰۰۵].

  • درمان آیورودا (طب سنتی هند) است که به خوبی برای این واقعیت است که آن را ارائه می دهد گزینه برای درمان سارکوئیدوز شناخته شده است. درمان، کاهش فیبروز و تعادل سیستم ایمنی بدن است.
  • ملاتونین یک هورمون است که بدن ما به طور طبیعی تولید به تنظیم خواب است. برخی از مطالعات نشان می دهد که می توان آن را در درمان سارکوئیدوز مفید وجود داشته است.
  • گیاهان که معمولا در درمان این بیماری استفاده می شود اکیناسه و جینسنگ.

درمان سارکوئیدوز – اخبار هیجان انگیز در سارکوئیدوز باعث تحقیقات

درمان سارکوئیدوز است که هنوز هم موضوع بحث. دلیل این امر این در این واقعیت است که علل مبهم و مرموز هستند نهفته است. اما، برخی از تحولات اخیر ارائه مقدار زیادی از امید به کسانی که از این بیماری رنج می برند. طرح درمان جامع، پروتکل عدن، گزارش شده است که نتایج بزرگ در درمان این بیماری است.

[ad_1]

مشخصات

مطالب پیشنهادی ما